گروه مهندسی صحیح النسب

15 آبان 1402
۰ دیدگاه

بیوگرافی مهندسین صحیح النسب

مهندس صحیح النسب از سال ۱۳۵۸ تا ۱۳۷۰ به مدت ۱۳ سال در کشور آمریکا و در ایالتهای مریلند، ویرجینیا، واشنگتن دی سی، نیویورک، فلوریدا، نیوجرسی، لاس وگاس و در شهر لندن نزدیک به ۶۰ پروژه مسکونی اداری، تفریحی، توریستی را طراحی، نظارت و اجرا کرده است. این شرکت از سال ۳۷۰ تا ۱۳۹۲ به مدت ۲۲ سال در کشور ایران حدود ۵۰۰ پروژه ساختمانی را طراحی، نظارت، مدیریت و اجرا کرده است که بیشتر این پروژه ها برجهای مسکونی و ساختمانهای ویلایی، اداری و تجاری و تفریحی بوده است که برج بهشت، شهرک بهشت دریا و مجتمع تجاری اداری بهشت زعفرانیه را می توان نام برد.

آرشیتکت و مدیر مهندسی ساختمان سازی: سید حمید صحیح النسب فارغ الحصیل از آمریکا

محاسبات سازه: سید داود صحیح النسب فارغ الحصیل از آمریکا

تاسیسات و مدیر مهندسی ساختمان سازی: سید علی محمد صحیح النسب فارغ الحصیل از آمریکا

برق و مدیر مهندسی ساختمان سازی: سید ناصر صحیح النسب فارغ الحصیل از آمریکا

مهندس صحیح النسب
مهندس صحیح النسب

پروژه های مهندس صحیح النسب

پروژه بهشت نیاتوس الهیه : 

برج بهشت نیاتوس الهیه در زمینی به مساحت ۶۱۰۰ متر مربع و با زیر بنای کل ۷۰۰۰۰ متر مربع در منطقه الهیه(تهران) در حال احداث می باشد. این ساختمان در ۳۱ طبقه (۲۵ طبقه مسکونی روی همکف و ۵ طبقه زیر زمین) شامل ۶۰ واحد آپارتمان مسکونی (۴۰۰ الی ۲۰۰۰ مترمربع) و ۴۶۰ واحد پارکینگ دارد.

بهشت نیاتوس الهیه
بهشت نیاتوس الهیه

 

جهت مشاهده کاتالوگ دیجیتال برج بهشت نیاتوس الهیه کلیک کنید

برج بهشت زعفرانیه :

پروژه برج بهشت زعفرانیه دریکی از بهترین فرعی های منطقه ی زعفرانیه، در زمینی به مساحت ۶۰۰۰ متر مربع (با سند کاملا شخصی، تنظیم شده در سال ۱۳۲۶) واقع شده است، این برج عظیم  و باشکوه یکی از ماندگارترین ساختمانهای گروه مهندسین صحیح النسب می باشد. برج بهشت زعفرانیه در ۱۵ طبقه ساخته شده است، پلان های این آپارتمــان ها ســه سطح طبقاتی شامل ۶۰ واحــد، آپارتمـان ۳ و ۴ خوابه از ۲۱۵ تا ۳۸۰ متری و ۵ واحد آپارتمان ۴ خوابه ۴۵۰ متری و ۶ واحد آپارتمان ۵۵۰ تا ۷۰۰ متری ۵ و ۶ خوابه همراه با سوئیت اختصاصی طراحی شده اند. از ویژگی های خاص این بنای فاخر می توان به لابی مجلل با سقفی به ارتفاع هفت متر و سیستم نگهبــانی ۲۴ ساعته با کنترل تلــویزیونی مداربستــه از مشــاعات و حیـاط و مبــادی ورودی، سالنهای چند منظوره مهمانی، کنفرانس و نمایش فیلم، رستوران، کافی شاپ، کارواش و ۶ دستگاه آسانسور با ظرفیت ۱۴ نفر اشاره کرد. فضاهای ورزشی که برای این پروژه شاخص در نظر گرفته شده زمین اسکواش، سالن بدنسازی، ایروبیک، بیلیارد، استخر با طول ۱۶متر، استخر ویژه کودکان، سونای خشک و بخار، جکوزی و اتاق مخصوص ماساژ و استراحت، جاده تندرستی، زمین چند منظوره تنیس، والیبال و بسکتبال، زمین مینی گلف می باشد.

برج بهشت صحیح النسب
برج بهشت صحیح النسب

پروژه الف زعفرانیه :

⚜️ در بهترین فرعی زعفرانیه

⚜️ معتبر ترین و خوشنام ترین سازنده شمیران

⚜️ طراحی مدرن با تراس های وسیع

✅مشاعات: لابی با ارتفاع ۷ متر سالن اجتماعات- استخر در طبقه همکف با نور مستقیم افتاب اتاق ورزش مجهز

✅ ۲۷۰ ۳۰۰ و ۵۰۰ متر

مالک یا سازنده:
گروه مهندسین صحیح النسب
آرشیتکت:
محمد مجیدی
پروژه الف زعفرانیه
پروژه الف زعفرانیه

جهت مشاهده کاتالوگ دیجیتال ساختمان الف زعفرانیه کلیک کنید

برج باغ خدامراد:

این مجتمع مسکونی در زمینی به مساحت ۲۰۰۰متر مربع با زیر بنای کل ۱۲۰۰۰متر مربع در منطقه زعفرانیه تهران احداث گردیده است.

این مجتمع در ۱۶طبقه (۱۰ طبقه مسکونی و ۶ طبقه زیر زمین) شامل ۱۵واحد آپارتمان مسکونی (۴۰۰ و ۸۰۰مترمربع) و ۸۰ واحد پارکینگ می باشد.

 

ارسال دیدگاه