مهندس پژمان جوزی

23 مهر 1402
۰ دیدگاه
مهندس پژمان جوزی

معرفی مهندس پژمان جوزی

پژمان جوزی،دانش آموخته مدرسه سن لویی و رازی رشته ریاضی فیزیک و فارغ التحصیل مهندسی راه و ساختمان از دانشگاه صنعتی امیرکبیر تهران است. طراحی ، سرمایه گذاری و اجرای بیش از ۱،۱۰۰،۰۰۰۰  متر مربع پروژه در قالب ۵۵ پروژه ساختمانی موفق مسکونی ، اداری و تجاری به ثمر نشسته و تحت بهره برداری در تهران بخشی از سوابق کاری وی است. وی  موسس و مدیریت کل گروه مهندسی پژمان جوزی و همکاران از ۱۳۷۶ تا کنون است.

پژمان جوزی
مهندس پژمان جوزی

برای اطلاع از خرید پروژه های مهندس جوزی تماس بگیرید ۰۲۱۲۲۴۳۰۱۰۰

با توجه به پروژه های متعدد در دست اجرای پژمان جوزی، از جمله پروژه های مسکونی و تجاری بزرگی چون دنیز، باغ وفا، باغ منظریه، خرم نژاد و ناهید، به راحتی می توان فهمید که وی تا چه اندازه به توسعه شهر و ایجاد فضاهای زندگی با کیفیت بالا اهمیت می دهد. علاوه بر این، پروژه بزرگ افکت، که در ساحل مازندران قرار دارد، نشان می دهد که ای سازنده توانایی توسعه پروژه های تفریحی و توریستی را نیز دارد.

پروژه های مهندس جوزی

  • پروژه محله الگو منطقه ۲۱

محله الگو منطقه 21
محله الگو منطقه ۲۱

جهت دیدن کاتالوگ دیجیتال و قیمت پروژه محله الگو منطقه ۲۱ کلیک کنید

  • پروژه دنیز بلوار اوشان

این مجتمع مسکونی در زمینی به مساحت ۸۰۱۴ متر مربع با زیر بنای کل ۱۱۱۶۴۵ متر مربع واقع در منطقه اوشان تهران در حال احداث است. این مجتمع در ۲۹ طبقه ( ۲۰ طبقه مسکونی و ۸ طبقه زیر زمین ) شامل ۶۰۰ واحد آپارتمان مسکونی ( ۷۰، ۱۰۰، ۱۲۰،۱۵۰ و ۱۸۰ متر مربع ) و ۱۲۱۲ واحد پارکینگ می باشد .

پروژه دنیز اوشان

  • پروژه گوهر کامران فرشته

پروژه گوهر کامران در مرحله الهیه خیابان چناران واقع گردیده.ساختمان کامران یک بنای مسکونی ۱۰ طبقه و ۱۰ واحدی است در محله گرانقیمت فرشته، که پروژه را عمیقاً به روابط بازار، ضوابط و زمین مرتبط کرده است.

پروژه گوهر فرشته

  • پروژه منظریه نیاوران

پیش فروش با تحویل ۱۱ ماهه

پروژه منظریه نیاوران

ارسال دیدگاه