نکات بازاریابی املاک دیوار

22 مرداد 1400
۱ دیدگاه
ثبت آگهی در دیوار

نیاز به ارتباط با مصرف‌کنندگان و نشان دادن ارزش محصول، بیش از هر زمان دیگری مهم به نظر می رسد. در این مقاله مهم‌ترین و بهترین نکات بازاریابی ملکا برای املاک دیوار و مستغلات آن را با هم مرور خواهیم کرد.

اصول بازاریابی سنتی ملکا برای املاک دیوار

حتما با شغل‌هایی که سابقه‌ای طولانی داشته‌اند مواجه شده‌اید. و چنین شغل‌هایی نسبتا از موفقیت خوبی برخوردارند. بنگاه مشاور املاک هم یکی از این مشاغل است. خیلی از این دسته شغل‌ها در مکانی جا افتاده‌اند، از اصولی برای معرفی خود بین مردم استفاده می‌کنند. اصول بازاریابی سنتی از قدیم وجود داشته، در واقع سنتی‌ها برای تبلیغات کسب و کار خود خواسته یا ناخواسته محتوایی را به مصرف کننده ارائه می‌دادند.

 realestatemarketing

اصول بازاریابی محتوایی سنتی

بازاریابی محتوایی آژانس ملکا املاک دیوار را قادر می‌سازد که با فروشندگان و خریداران ارتباط بر قرار کنند. بازاریابی سنتی یا همان بازاریابی آفلاین قبل از بازاریابی دیجیتال وجود داشته، این نوع بازاریابی هنوز رواج دارد باید اصول اساسی آن را به یاد داشته باشیم.

بازاریابی محتوایی

ارتباط با مشتری

شما باید بتوانید با مشتری املاک دیوار ارتباط برقرار کنید. در ارتباط با مشتری باید بتوانید به بهترین شکل خود را به او معرفی کنید. ظاهر شما، فن بیان، اطلاعات شما مشتری را مجذوب خود خواهید کرد. در ارتباط با مشتری شما می‌توانید شماره  خود یا او را از فایل‌های خود آگاه کنید. این کار باعث اعتماد بیشتر بین
مشتری و شما خواهد شد.

ارتباط با مشتری

تبلیغات محلی

تبلیغات محلی یک نوع بازاریابی به روش سنتی است که در آن شما می‌توانید به توزیع تراکت، بیلبورد تبلیغاتی و بروشور بپردازید. شما باید یک شعار برای املاک خود داشته باشید که در بیلبورد و بروشور و تراکت از آن استفاده کنید و همچنین برای توزیع آن از افرادی با ظاهر مناسب استفاده شود زیرا آن‌ها هم بخشی از نمای شغلی شما محسوب می‌شود.

تبلیغات پیامکی

تبلیغات پیامکی یک نوع بازاریابی به روش جدید یا دیجیتال است که شما باید با یک برنامه‌ریزی دقیق و منظم آن را پیگیری می‌کنید. شما باید یک پنل ارسال پیامک را خریداری کنید. شما حتما باید در ارسال پیامک‌ها از نام و شماره خود نام ببرید. ترجیحا سعی کنید شماره مشتریانتان را دسته‌بندی کرده و به طور منظم با مشتریان خود در ارتباط باشید. آشنایی با پنل ارسال پیامک یک مزیت بزرگ برای مشاورین املاک است.

تبلیغات پیامکی

کارت ویزیت، ابزار مشاور ملکا برای املاک دیوار

شما باید با دقت و حساسیت بتوانید یک کارت ویزیت طراحی کنید که تبلیغاتی برای خود و آژانس املاک باشد. برای مثال شما می‌توانید در طراحی کارت ویزیت خود از تصاویر خانه و . . . استفاده کنید.

سرویس های اگهی آنلاین املاک دیوار

یکی دیگر از ابزارهای مشاور املاک برای بازاریابی، درج آگهی در سایت‌های املاک دیوار و یا سایت‌های مشابه است. شما می‌توانید از طریق این سرویس‌ها فایل‌های خود را در معرض دید مشتریان بسیاری قرار دهید.

نتیجه گیری:

ثبت اطلاعات در سایت می‌تواند به فروش ملک شما کمک کند، حالا اگر اطلاعات به صورت رایگان ثبت شود با سود بیشتر خواهد بود. مشاورین املاک ملکا شما را در مسیر ثبت آگهی راهنمایی و برای فروش و خرید ملک هدایت و راهنمایی می‌کنند.

۱ دیدگاه

  1. مشاوران زعفرانیه
    ۱ آبان ۱۴۰۰
    | پاسخ
    | پاسخ

    سلام از آشنایی با شما خوشوقتیم مهندس عزیز- طراحی های بسیار جذابی دارید

ارسال دیدگاه